Privatumo politika

Ši slapukų naudojimo politika („Privatumo politika") aprašo, kas yra slapukai ir kaip jie naudojami „uppercase.lt“ svetainėje bei visose su ja susijuose produktuose ir paslaugose (bendrai vadinamos „Paslaugos“). Ši politika yra teisiškai privalomas susitarimas tarp jūsų („Vartotojas“, „jūs“ arba „jūsų“) ir šios Svetainės operatoriaus („Operatorius“, „mes“, „mūsų“ arba „mūsų“). Jei į šią politiką įsitraukiate, atstovaudami verslui ar kitai teisinei subjektui, jūs patvirtinate, kad turite įgaliojimą įsipareigoti šiam subjektui šia politika, tuomet terminai „Vartotojas“, „jūs“ arba „jūsų“ bus taikomi šiam subjektui. Jei neturite tokio įgaliojimo arba nesutinkate su šios politikos sąlygomis, jūs negalite priimti šios politikos ir negalite naudotis svetaine ir reikiamomis paslaugomis. Turėtumėte perskaityti šią privatumo politiką, kad suprastumėte, kokius slapukus naudojame, kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir kaip ta informacija yra naudojama. Taip pat yra aprašomos jūsų galimybės priimti arba atsisakyti slapukų.

Kas yra slapukai?


Slapukai yra maži duomenų fragmentai, saugomi vartotojo įrenginyje, kai jis lankosi interneto svetainėse. Jie padeda svetainėms atsiminti informaciją apie vartotojo apsilankymą, pagerinant naršymo patirtį. Slapukai skirstomi į tris pagrindines rūšis:

Sesijos slapukai: laikini slapukai, kurie ištrinami, kai naršyklė uždaroma. Jie naudojami atsiminti veiksmus per vieną naršymo sesiją.

Nuolatiniai slapukai: išlieka įrenginyje net uždarius naršyklę ir naudojami ilgalaikiams vartotojo nustatymams išsaugoti.

Būtini slapukai: esminiai slapukai, būtini svetainės veikimui, užtikrinantys pagrindines funkcijas ir saugumą.

Slapukus gali nustatyti pats svetainės operatorius („pirminiai slapukai“), arba trečiosios šalys, pavyzdžiui, tie, kurie teikia turinį arba reklamos ir analitikos paslaugas svetainėje („trečiųjų šalių slapukai“). Šios trečiosios šalys gali atpažinti jus, kai lankotės mūsų svetainėje, ir taip pat, kai lankotės tam tikrose kitose svetainėse.

Kokius slapukus naudojame?


Mes naudojame būtinus slapukus. Būtini slapukai leidžia mums pasiūlyti jums geriausią galimą patirtį, naudojantis mūsų svetaine ir jos funkcijomis. Pavyzdžiui, šie slapukai užtikrina, kad jūsų naršymo sesija būtų saugi, apsaugant jus nuo saugumo pažeidimų ir užtikrinant duomenų konfidencialumą.

Kokie yra jūsų slapukų nustatymų pasirinkimai?


Jei jums nepatinka slapukų idėja ar tam tikri slapukų tipai, galite pakeisti naršyklės nustatymus ir ištrinti jau nustatytus slapukus arba neleisti nustatyti naujų slapukų. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei ištrinsite slapukus arba jų nepriimsite, galbūt negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.

Pakeitimai ir pataisymai


Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu savo nuožiūra keisti šią politiką ar jos sąlygas, susijusias su svetainės teikiamomis paslaugomis. Tai padarę, atnaujinsime pakeitimo datą šio puslapio apačioje. Taip pat galime jums pranešti kitais būdais, pasirinktais mūsų nuožiūra, pavyzdžiui, per jūsų pateiktą kontaktinę informaciją. Atnaujinta šios politikos versija įsigalios nedelsiant po pakeistos politikos paskelbimo, nebent nurodyta kitaip. Tęsdami naudojimąsi svetaine ir paslaugomis po pakeistos politikos įsigaliojimo datos (arba nurodytu laiku atlikdami kitą veiksmą) sutinkate su tais pakeitimais.

Privatumo politikos priėmimas


Jūs pripažįstate, kad perskaitėte šią politiką ir sutinkate su visomis jos sąlygomis. Naudojantis svetaine ir paslaugomis, jūs sutinkate būti įpareigotas šia politika. Jei nesutinkate laikytis šios politikos sąlygų, jums neleidžiama naudotis Svetaine ir paslaugomis.

Susisiekite su mumis


Jei turite klausimų, rūpesčių ar skundų dėl šios politikos ar slapukų naudojimo, raginame jus su mumis susisiekti naudojant žemiau pateiktus kontaktus:

info@uppercase.lt
Kontaktai puslapis

Šis dokumentas paskutinį kartą atnaujintas 2024 m. sausio 2 d.

Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojame slapukus. Daugiau sužinoti galite mūsų privatumo politikoje.